« Lipanj 2017 »

Književni susret s Bojanom Meandžijom

U sklopu Mjeseca hrvatske knjige našu je školu 2. studenog posjetila književnica Bojana Meandžija te je učenicima 5.a i 7.c. razreda predstavila svoj roman za djecu i mlade Trči! Ne čekaj me...

Trči! Ne čekaj me... autobiografski je roman u kojem djevojčica Bojana opisuje četiri ratne godine provedene u skloništu zgrade u Karlovcu. Predstavljajući svoj roman, autorica je govorila o svom iskustvu rata i odrastanja u ratnim uvjetima, a čitavu je priču popratila čitanjem ulomaka iz romana, ali i slikovnim i zvučnim zapisima iz tog vremena. Unatoč "teškoj" temi, uspjela je duhovitošću i prepričavanjem najzanimljivijih situacija privući pažnju učenika do te mjere da su mnogi od njih odmah nakon susreta izrazili želju da što prije nabave i pročitaju roman.

Susret je organiziran u suradnji s izdavačkom kućom Alfa d. d. i Gradskom knjižnicom Rab u kojoj je u jutarnjim satima organiziran susret s autoricom za učenike 6.b razreda.

objavio: Administrator   datum: 2. 11. 2016.

Mole se svi učitelji da redovito provjeravaju svoj sandučić e-pošte na domeni skole.hr te da ga prema potrebi prazne kako bi pravovremeno dobili sve informacije vezane za projekt e-Škole.

Dokument koji sadrži popis i kratak opis svih radionica, webinara i MOOC-ova koji će biti održani u sklopu projekta te okvirni terminski plan provedbe pogledajte ovdje.