« Kolovoz 2017 »

Dan sigurnijeg interneta 2017.

Na inicijativu Europske komisije već se nekoliko godina drugi utorak u veljači obilježava Dan sigurnijeg interneta.

Cilj inicijative jest promoviranje sigurnog i odgovornog korištenja interneta te informacijskih i komunikacijskih tehnologija. U nastavku pogledajte kako se možete uključiti, educirati i istovremeno osvojiti zanimljive nagrade...

Uključite se u incijitavu, razmislite i proučite o sigurnom i odgovornom ponašanju na internetu.

Uz portale dansigurnijeginterneta.org i petzanet.hr preporučujemo vam i brošuru Sigurnije na internetu.

Riješite kviz i osvojite jednu od brojnih nagrada!

Preporučujemo i edukativni namjenski film Tko se to šali s mojim podacima?

Za roditelje pak preporučujemo priručnk Delete Cyberbullying. Priručnik je izradila Udruga roditelja Korak po korak, a pokriva temu zaštite od elektroničkog nasilja kao i načine prepoznavanja djeteta u problemu. Opisuje osnovna pravila sigurnosti na internetu kao i najčešće rizične situacije u kojima se djeca mogu naći te nudi praktične savjete.

objavio: Administrator   datum: 7. 2. 2017.

UPUTE ZA KORIŠTENJE             E-DNEVNIKA