« Lipanj 2017 »

Dramska skupina predložena za državnu razinu LiDraNa!

Jučer, 17. veljače 2017. godine u Guvernerovoj palači u Rijeci održana je Županijska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih i srednjih škola LiDraNo 2017.

U kategoriji dramsko-scenskog izričaja predstavilo se 13 scenskih igara s područja Primorsko-goranske županije, a učenici dramske skupine OŠ Ivana Rabljanina Rab i ove su godine predloženi za državnu smotru Lidrano.  yes

Dramska skupina naše škole izvela je scensku igru „Pobuna u ordinaciji“ autorice Milene Grce.

Jučerašnjim izvrsnim nastupom smijeh, suze i radost na riječku scenu donijeli su Franka Mikelić, Nino Pende, Ida Krstinić, Lora Dumenčić, Lana Vidas, Andro Karlić, Paola Lupić, Klara Miš, Ana Katarina Travaš, Gabrijel Gušćić zajedno sa svojom mentoricom Gordanom Ćuk-Ribarić. Čestitamo na velikom uspjehu! smiley

objavio: Gordana Ćuk Ribarić   datum: 18. 2. 2017.

Mole se svi učitelji da redovito provjeravaju svoj sandučić e-pošte na domeni skole.hr te da ga prema potrebi prazne kako bi pravovremeno dobili sve informacije vezane za projekt e-Škole.

Dokument koji sadrži popis i kratak opis svih radionica, webinara i MOOC-ova koji će biti održani u sklopu projekta te okvirni terminski plan provedbe pogledajte ovdje.