« Kolovoz 2017 »

Izvanredan uspjeh Franke Mikelić na državnom natjecanju iz engleskog jezika

Osnovna škola Mursko Središće, organizator ovogodišnjeg Državnog natjecanja iz engleskog jezika, od srijede, 5. travnja do petka, 7. travnja 2017. ugostila je, osim učenika srednjih škola, i tridesetpetero učenika osnovnih škola, najuspješnijih na županijskoj razini natjecanja.

Franka Mikelić, učenica 8.a razredajedina je učenica iz Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije koja je ove godine, zajedno sa svojom učiteljicom i mentoricom Gabrijelom Ševerdija, pozvana na državnu razinu natjecanja.

U pismenom dijelu natjecanja, koji uključuje slušanje s razumijevanjem, čitanje s razumijevanjem, uporabu jezika i esej, Franka je zauzela 3., dok je u ukupnom poretku, nakon pribrojenih bodova s usmenog dijela testa, zauzela 6. mjesto! smiley

Ponosni smo na izvanredan uspjeh izuzetno talentirane Franke i ne sumnjamo da će jednako zapažene uspjehe nastaviti nizati i u srednjoj školi! Great job, Franka! wink

objavio: Administrator   datum: 9. 4. 2017.

UPUTE ZA KORIŠTENJE             E-DNEVNIKA