« Lipanj 2017 »

Pomognimo PŠ Lopar u skupljanju "lajkova" :)

Tvrtka Tetra Pak već petu godinu zaredom, unutar projekta Eko škole udruge Lijepa naša provodi projekt Eko-paket. Eko-paket usmjeren je djeci i mladima s ciljem educiranja o važnosti odvojenog zbrinjavanja upotrijebljene Tetra Pak ambalaže i odgovornog ponašanja prema prirodi. Tetra Pak nagrađuje kreativnost, koju učenici moraju pokazati kroz izradu crteža ili raznih uporabnih predmeta izrađenima od prikupljene Tetra Pak ambalaže. PŠ Lopar ove se godine odlučila uključiti u akciju, a za pobjedu im je potrebna i vaša pomoć! Njihove kućice za ptice, kutije za školski pribor i bombone čekaju vaš "like" na Facebooku! yes Psst, fotografija njihovih radova 8. je po redu u albumu.

objavio: Administrator   datum: 26. 4. 2017.

Mole se svi učitelji da redovito provjeravaju svoj sandučić e-pošte na domeni skole.hr te da ga prema potrebi prazne kako bi pravovremeno dobili sve informacije vezane za projekt e-Škole.

Dokument koji sadrži popis i kratak opis svih radionica, webinara i MOOC-ova koji će biti održani u sklopu projekta te okvirni terminski plan provedbe pogledajte ovdje.