« Studeni 2018 »

Kalendar rada šk.god 2018./19.

Područna škola Lopar

Kad se snažne ruke slože, sve se može, sve se može...

U srijedu 27. travnja 2016., prkoseći vremenu, održana je  velika akcija uređenja školskog dvorišta PŠ Lopar povodom Dana planeta Zemlje. Tijekom akcije izrađena su dva velika stola s klupicama u hladovini drveća, obojani su koševi, hodalica i vrtuljak, popravljen gol za nogomet, pokošen travnjak, uređene klupice na zidićima te uljepšano dvorište zasađenim maslinama, vrbama, lavandama i ostalim cvijećem.

U ime svih učenika i njihovih učiteljica zahvaljujemo se svim očevima koji su odvojili vrijeme i zajediničkim snagama izmamili osmijeh na lica svoje djece. smiley

Ujedno se zahvaljujemo i pohvaljujemo suradnju sljedećim sudionicima i pomoćnicima:

HEP-a Rab na doniranim kolutovima za stolove,

TZ Lopar i  Cvjetarni Lavanda  na doniranim sadnicama,

Općini Lopar i Vrutku d.o.o. na materijalnoj potpori,

OŠ Rab i našoj ravnateljici,

Firmi Bane na uslugama iskopa,

gospodinu Ivanu Matahliji na agronomskoj pomoći,

tati Marinu Pičuljanu na doniranim maslinama, tati Daliboru Jakucu na doniranom kamenju, tati Josipu Grežini na doniranoj drvenoj građi, tati Jurici Horvatu na stručnoj i preciznoj izradi klupica, tati Stanislavu Franeliću na varilačkim radovima te ostalim vrijednim tatama:

načelniku Alenu Andreškiću, Oliveru Andreškiću, Vladu Franeliću,  Stanislavu Franeliću, Josipu Grežini, Jurici Horvatu, Mladenu Ivaniću, Ivici Ivče, Daliboru Jakucu, Denisu Jakucu,  dr. Zlatku Jakucu, Igoru Luliću , Zdenku Makaruniću, Željku Matahliji, Miroslavu Miletiću, Denisu Mušću, Sanjinu Papariću, Marinu Pičuljanu, djedu Josipu Stančiću, Davoru Šaniću i Igoru Tomičiću

na uloženom velikom trudu u ovoj akciju. Ujedno i veliko hvala gđi Marijani Tomičić, Tomislavu Papariću i Marinu Mušću na sveobuhvatnoj pripremi i potpori u organizaciji ove akcije.

Za zalaganje i marljivost učiteljice daju čistu peticu! yes

Učiteljice PRO LOPAR

objavio: Administrator   datum: 1. 5. 2016.

S obzirom na to da su u tijeku radovi na fasadi škole i školsko dvorište je gradilišni prostor, iz sigurnosnih se razloga učenicima zabranjuje izlaz u školsko dvorište za vrijeme velikog odmora

(neovisno o mogućim nepotpisanim suglasnostima roditelja).

Učenici mogu boraviti u BIC-u i predvorju škole uz nadzor dežurnih učitelja.

Ovim putem obavještavamo učenike da je ulaz u školsko dvorište preko pješačkog prijelaza. Zbog izvođenja radova ulaz prema nogometnom igralištu bit će zatvoren.

Obavijest svim učenicima i roditeljima!

Ušljivost glave česta je pojava među djecom u vrtićima i školama, a pravovremeno otkrivanje i tretiranje uvelike pomaže sprječavanju njenog širenja. Detalje o tome kako prepoznati i suzbiti ušljivost saznajte ovdje.