« Lipanj 2017 »

"Hrvatski nogometaši i navijačice" idu u Zadar :)

Ovogodišnji zadnji dan karnevala, tradicionalno suđenje Juri Piškancu, bilo je obogaćeno sudjelovanjem maškaranih skupina naše škole, kao i Srednje škole Markantuna de Dominisa. Osnovnoškolskih je maškaranih skupina bilo sveukupno osam, a među maskama je bilo pitura, pantomimičara, nogometaša (što onih koji igraju europski, što onih koji igraju američki nogomet laugh), navijačica, vojnika, patuljaka, beba i hipija.

8.a                                        8.b                                          8.c

Iako, naravno, nije važno pobijediti, već sudjelovati, potajno su se sve skupine nadale putu u Zadar - nagradi za prvoplasiranu osnovnoškolsku i srednjoškolsku masku. Ove je godine pobjedu odnio 5.a razred s razrednicom Karmen Pende Šimičić i to s maskom hrvatske nogometne momčadi i navijačica!

7.a                                                5.a - pobjednici

Čestitke pobjednicima kojima želimo sretan put u Zadar, a ostale maškarane skupine, ne budite žalosne wink Zasigurno su svi uživali, ali se i zbližili u procesu zajedničkih priprema i izradi maski, a to je ono što je najvažnije!

Pozivamo sve koji imaju još fotografija da ih podijele i tako nadopune ovaj fotoalbum smiley.

objavio: Administrator   datum: 28. 2. 2017.

Mole se svi učitelji da redovito provjeravaju svoj sandučić e-pošte na domeni skole.hr te da ga prema potrebi prazne kako bi pravovremeno dobili sve informacije vezane za projekt e-Škole.

Dokument koji sadrži popis i kratak opis svih radionica, webinara i MOOC-ova koji će biti održani u sklopu projekta te okvirni terminski plan provedbe pogledajte ovdje.