« Prosinac 2017 »

Razredna nastava:

1. 12. 2017.

Školska natjecanja

četvrtak, 2. ožujka 2017.

Na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika Mia Pereza osvojila je 2. , a Matea Gabrić 5. mjesto. yes

Ravnateljica i stručni suradnici čestitali su mentorima i učenicima koji su bili uspješni na županijskim natjecanjima. Pogledajte fotografije sa zajedničkog druženja.

Učenica Franka Mikelić, 8.a osvojila je prvo mjesto na županijskom natjecanju u Rijeci te se plasirala na državno natjecanje koje će se održati u travnju. Čestitke Franki i mentorici Gabrijeli Ševerdija!

Dramska skupina predložena za državnu razinu LiDraNa!

srijeda, 15. veljače 2017.

8.02. održano je školsko natjecanje iz kemije na kojem su sudjelovali učenici osmih razreda: Tereza Grgurić, Dino Morić, Lara Antešić, Patrik Tonšić i Ida Krstinić, te natjecanje iz vjeronauka na kojem su sudjelovale učenice osmih razreda: Mia Debelić, Mihaela Tariba, Laura Lekaj, Lorena Bišić, Dajana Lupić i Paola Plješa.

Na županijskom natjecanju LIDRANO sudjelovat će dramska grupa naše škole koju čine: Nino Pende, Franka Mikelić, Ida Krstinić, Ana Katarina Travaš, Paola Lupić, Klara Miš, Lora Dumenčić, Lana Vidas, Andro Karlić i Gabriel Gušćić

Na županijsko natjecanje iz biologije pozvane su učenice sedmih razreda Marta Puljar - Matić i Lara Pičuljan te učenica osmog razreda Andrea Andreškić.

Na županijsko natjecanje iz vjeronauka pozvane su učenice Mia Debelić, Mihaela Tariba, Laura Lekaj i Lorena Bišić.

utorak, 7. veljače 2017.

6.02. održano je školsko natjecanje iz biologije. Sudjelovale su učenice sedmih razreda Lara Pičuljan i Marta Puljar Matić te učenici osmih razreda Andrea Andreškić i Roko Godinić.

7.02. održano je školsko natjecanje iz povijesti. Sudjelovale su učenice sedmih razreda Emma Jureša i Stela Fafanđel te učenici osmih razreda Terezija Maškarin, Patrik Tonšić, Ivan Deželjin, Paulo Starčević, Franka Mikelić, Tereza Grgurić, Klara Miš i Paola Lupić.

petak, 3. veljače 2017.

Na županijsko natjecanje iz njemačkog jezika pozvane su Mia Pereza i Matea Gabrić.

Na županijsko natjecanje iz engleskog jezika pozvani su Franka Mikelić i Dino Morić.

24.01.2017. održano je natjecanje iz njemačkog jezika.

Sudjelovale su učenice osmih razreda: Andrea Andreškić, Mia Pereza i Matea Gabrić.

25.01. održano je natjecanje iz engleskog jezika.

Sudjelovali su učenici osmih razreda: Franka Mikelić, Gjozefina Noshi i Dino Morić.

26.01. održano je natjecanje iz matematike.

Sudjelovali su učenici 4. razreda: Frane Debelić, Ena Gušćić, Doris Kurelić, Paolo Ribarić, Luka Keko, Gabriel Debelić, Dora Debelić, Lovre Bošnjak, Anton Debelić, Fabio Kordić i Josip Pende; te učenici 5. razreda: Emily Kajasa, Vedran Brusić, Duje Dejanović, Ian Peran i Chiara Pičuljan

Autor: Robert Lupić, trener ŠSD Kristofor

Najmasovnije natjecanje ŠSD-a u županiji je iz futsala za učenike 7. i 8. razreda.
U četvrtak 26. siječnja nastupili smo na turniru u sportskoj dvorani na Mavrimcima te u dvije utakmice ostvarili 100% učinak.

Prvu utakmicu pobjedili smo ŠSD GALEB iz Cresa rezultatom 3:1. Strijelci su redom: Kovačević Ante, Faflja Dominik te Šimičić Luka.

U drugoj utakmici posao je bio još lakši - pobjedu protiv Krčana ŠSD FRANKOPAN ostvarili smo rezultatom 7:1, a strijelci su redom: Macolić Marin (2) , Macolić Nikola (2), Faflja Dominik, Španjol Niko i Kordić Gružić Mario.

Svih sedam igrača upisalo se u strijelce, a nastupio je i vratar Dean Pičuljan.
Pohvala dečkima na ponašanju, trudu i dobrim utakmicama!

UPUTE ZA KORIŠTENJE             E-DNEVNIKA