preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Kalendar rada šk.god 2020./21.
Prijam roditelja

Raspored prijama roditelja možete provjeriti ovdje

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 12. 2011.

Ukupno: 597680
Ovaj mjesec: 3212
Ovaj tjedan: 543
Danas: 7
Raspored matičnih učionica i trajanje sati

Raspored matičnih učionica

RAZRED

UČIONICA

V.A/VI.A

geografija

V.B/VI.B

glazbeni

V.C/VI.C

engleski

V.D/VI.D

Hrvatski 2

V.E

biologija

VII.A/VIII.A

Hrvatski 1

VII.B/VIII.B 

povijest

VII.C/VIII.C

Fizika

VII.D/VIII.D

matematika

 

Trajanje nastavnih sati
 

PRIJEPODNE            POSLIJEPODNE

1. 8.00 – 8.40                14.15 – 14.55

2. 8.45 – 9.25                15.00 – 15.40

3. 9.30 – 10.10              15.45 – 16.25

4. 10.25 – 11.05            16.40 – 17.20

5. 11.10 – 11.50            17.25 – 18.05

6. 11.55 – 12.35            18.10 – 18.50

 

Vozni red autobusa

Autobusne linije prate početak i završetak nastave.

Jutarnja smjena

- nastava počinje u 8:00 i završava u 12:35

Polasci

7:20 Lopar - Rab
7:20 Dumić - Rab
7:20 Barbat-Banjol - Rab
7:40 Kampor-Rab

Povratak

12:45 Rab-G.Draga-Lopar
12:45 Rab-Mundanije-Dumići
12:45 Rab-Banjol -Barbat
13:00 Rab-Kampor

Popodnevna smjena

- nastava počinje u 14:15  i završava u 18:50 

Polasci

13:30 Lopar-G.Draga-Rab
13:30 Dumići- Mundanije - Rab
13:30 Kampor - Rab
13:50 Barbat-Rab

Povratak

19:05 Rab-G.Draga-Lopar
19:00 Rab-Mundanije-Dumići
19:00 Rab-Banjol -Barbat
19:20 Rab-Kampor

Petkom za vrijeme trajanja školske nastave uvode se linije (početak prometovanja od ponedjeljka,15.02.2021.)

Polazak

11:20 Rab-G.Draga-San Marino
11:20 Rab-Mundanije-Dumići
11:20 Rab-Banjol -Barbat
11:40 Rab-Kampor

Povratak

11:40 San Marino- G.Sup.Draga - Rab
11:40 Dumići-Mundanije-Rab
11:30 Barbat-Banjol-Rab
11:50 Kampor-Rab

Polazak

17:30 Rab-G.Draga-San Marino
17:30 Rab-Mundanije-Dumići
17:30 Rab-Banjol -Barbat
17:50 Rab-Kampor

Povratak

17:50 San Marino- G.Sup.Draga - Rab
17:50 Dumići-Mundanije-Rab
17:40 Barbat-Banjol-Rab
18:00 Kampor-Rab

Veliki odmor za mali nogomet

Prvenstvo škole u malom nogometu

Nakon razigravanja po razredima, najbolje dvije ekipe izborit će plasman u polufinale.

Raspored polufinala za niže razrede: 1. pobjednik 5. razreda-drugoplasirani 6. razreda

                                                            2. drugoplasirani 5. razreda-pobjednik 6. razreda

Raspored polufinala za više razrede: 1. pobjednik 7. razreda-drugoplasirani 8. razreda

                                                            2. drugoplasirani 7. razreda-pobjednik 8. razreda

Raspored odigravanja 

datum

A - smjena B - smjena

 

           
       

 

 

       

 

       

Tablice s rezultatima i statistikom pojedinih susreta

Djevojčice

5. razredi 6. razredi 7. razredi 8. razredi

Rasporedi dopunske i dodatne nastave


 

                       

Što igra ovaj tjedan u kinu? Saznaj ovdje!                         

                             

 

U Udruzi za djecu i mlade Kocka Rab uvijek ima nešto novo...
 

        

 

Slušaj besplatno glazbu na Internetu!    

Sve što trebaš je upisati ime izvođača..and Play!                                     


 

Izdvojeno


Tražilica



Škola za život


 

 


UPUTE ZA KORIŠTENJE E-DNEVNIKA


Tjedni jelovnik


Pilot projekt u svrhu unaprjeđenja oralnog zdravlja djece: 

Obavijest za roditelje
Obavijest za učenike


Uplate za klima uređaje na:

IBAN HR2524020061100109073

Model - Poziv na broj: 00  65268

Opis: Za klime u RN MŠ




Naša postignuća

Dva zlata, dva srebra i bronca na državnom natjecanju "More je živo" (šk.god. 2014./15.)

Zlato na državnom natjecanju iz pružanja prve pomoći (šk.god. 2014./15.)

Srebro na državnom natjecanju u futsalu (šk.god. 2014./15.)


Korisne poveznice

PUČKO OTVORENO 

PROJEKT RAČUNALNE E-EDUKACIJE SA SLOBODNIM PRISTUPOM


DEBRA - društvo oboljelih od bulozne epidermolize





preskoči na navigaciju