« Lipanj 2017 »

Dobrodošli!

Odgađaju se radionice za korištenje e-dnevnika, zakazane za četvrtak, 29. lipnja i petak, 30. lipnja. Novi datumi bit će naknadno objavljeni na mrežnim stranicama škole.

Obavijest Grada Raba o dodjeli besplatnih udžbenika za nastavnu godinu  2017./2018.

Podjela svjedodžbi je 3. 7. 2017. u 8,00 sati.

Dan sigurnijeg interneta 2017.

Na inicijativu Europske komisije već se nekoliko godina drugi utorak u veljači obilježava Dan sigurnijeg interneta.

Cilj inicijative jest promoviranje sigurnog i odgovornog korištenja interneta te informacijskih i komunikacijskih tehnologija. U nastavku pogledajte kako se možete uključiti, educirati i istovremeno osvojiti zanimljive nagrade...

Uključite se u incijitavu, razmislite i proučite o sigurnom i odgovornom ponašanju na internetu.

Uz portale dansigurnijeginterneta.org i petzanet.hr preporučujemo vam i brošuru Sigurnije na internetu.

Riješite kviz i osvojite jednu od brojnih nagrada!

Preporučujemo i edukativni namjenski film Tko se to šali s mojim podacima?

Za roditelje pak preporučujemo priručnk Delete Cyberbullying. Priručnik je izradila Udruga roditelja Korak po korak, a pokriva temu zaštite od elektroničkog nasilja kao i načine prepoznavanja djeteta u problemu. Opisuje osnovna pravila sigurnosti na internetu kao i najčešće rizične situacije u kojima se djeca mogu naći te nudi praktične savjete.

objavio: Administrator   datum: 7. 2. 2017.

Mole se svi učitelji da redovito provjeravaju svoj sandučić e-pošte na domeni skole.hr te da ga prema potrebi prazne kako bi pravovremeno dobili sve informacije vezane za projekt e-Škole.

Dokument koji sadrži popis i kratak opis svih radionica, webinara i MOOC-ova koji će biti održani u sklopu projekta te okvirni terminski plan provedbe pogledajte ovdje.